Umíte něco? Sem s tím!

11.02.2017

Hledáme vedoucí (i netypických) kroužků!

Malujete nohama? Posilujete uši? Vyrábíte figurky z chleba?

Nebo zcela běžně kreslíte, tancujete, sportujete, montujete.. a chtěli byste to předat dětem či dospělým? Nemáte ve vedení kroužku zkušenosti? Nevadí.

V současné době hledáme vedoucí netypických i zcela běžných kroužků a zájmových činností pro děti i dospělé. Možná Vás nikdy ani nenapadlo, že to, čemu se věnujete, by se rádi věnovali i jiní pod Vaším vedením. Možná je nyní správný čas to zjistit.

Co požadujeme?

• Chuť věnovat se druhým, učit je a vést ke zlepšení
  • Spolehlivost, dochvilnost, spolupráci s koordinátorem
  • Trestní bezúhonnost (v případě dětského kroužku také lékařské potvrzení o práci s dětmi)

Co nabízíme?

• Možnost uplatnit svou dovednost a mít radost z předávání druhým
  • Podporu koordinátora
  • Odpovídající finanční ohodnocení

Přijde Vám to zajímavé? Určitě také děláte něco zajímavého! Dejte nám o tom vědět formulářem níže a my se Vám ozveme zpět. Do pole zpráva, prosím, vepište, o jakou činnost by se jednalo a cokoliv dalšího Vás napadne.