O nás

Sdružení KlaSa jsme založili s jediným cílem - věnovat svůj čas dětem, mládeži a jejich rodinám. V době, kdy každý někam spěchá a má mnoho starostí, se chceme zastavit a věnovat své síly, pozornost a lásku těm, kteří tu budou dlouho po nás.

Petr Klasna

Narodil jsem se na svátek sv. Václava roku 1984 v Praze. I když mě baví počítače a technika obecně, jsem silně humanitní typ. Miluju lidi, přírodu, zvířata. Baví mě cestování, kolo, lezení, šachy, hudba.. a mnoho dalšího. Jsem křesťan.

Po studiích jsem se krátce věnoval podnikání v IT, brzy jsem se však přesunul do finančnictví, nejprve jako analytik nadnárodní banky, zakrátko jako samostatný finanční poradce. Našel jsem silnou zálibu v činnosti školitelské a manažerské, několik let jsem vedl tým fnančních poradců a pořádal semináře. V r. 2014 jsem se rozhodl spustit vlastní  značku v této oblasti a ta funguje úspěšně dodnes.

V činnosti volnočasové pedagogiky se angažuji od r. 2007. Tábory, víkendové akce i individuální vedení dětí - to se stalo mojí zálibou a snad i posláním. 

Zajímají mě děti s problémy. Takovým jsem se věnoval jak na individuální bázi, tak skupinově ve vlastním projektu. Skvěle jsem si užil i tábory a následný kontakt s dětmi z dětského domova.

Potřeba věnovat více svého času dětem mě dovedla až k tomu, že jsme s Oksanou založili Sdružení KlaSa.

Co asi bude dál? :-)